MENTORYSTKA

Ze mną wyjdziesz z zaburzeń odżywiania i objadania się

MENTORYSTKA

Ze mną wyjdziesz z zaburzeń odżywiania i objadania się

Cześć, tu Edyta

Jestem certyfikowaną Mentorką zaburzeń odżywiania z własnym długoletnim stażem bulimiczki, Psychodietetyczką oraz Holistyczną Ekspertką Hormonalną.  Tak, też w tym byłam. Też tak jak Ty, miałam zaburzenia odżywiania i bardzo złą relację z jedzeniem. Bulimia przeplatana z anoreksją, głodzenie, max 500 kalorii na dzień,  przeczyszczanie, intensywne ćwiczenia, wymioty, ortoreksja, ciągłe tycie i chudnięcie na zmianę. Trwało to długich prawie 15 lat. Ale dzięki temu wiem, że z tego da się wyjść na 100 procent. 

3(1)

Poznaj moją historię

Przypłaciłam to wszystko insulinoopornością,  hipoglikemią reaktywną, zespołem policystycznych jajników (PCOS), niedoczynnością tarczycy oraz anemią, którą notabene i tak miałam przez całe odchudzające się życie. Dzięki moim zainteresowaniom i wiedzy na tematy zdrowia, żywienia, psychodietetyki, medycyny naturalnej i funkcjonalnej oraz duchowości i samorozwoju, poradziłam sobie – wyleczyłam się sama z tych wszystkich przypadłości i przywróciłam do równowagi moje zdrowie. 

Teraz jestem silniejsza o te wszystkie doświadczenia i CHCĘ POMAGAĆ WAM, co najważniejsze WIEM JAK TO ZROBIĆ SKUTECZNIE właśnie poprzez mój autorski program mentoringowy.

Jakimi metodami pracuję?

Moje holistyczne podejście do tematu zaburzeń odżywiania oraz odpowiednie narzędzia m.in. podyplomowe studia na kierunku PSYCHODIETETYKA, szkolenia oraz certyfikowane kursy a najważniejsze to: „Coaching w zaburzeniach odżywiania” oraz „Holistyczna Ekspertka Hormonalna” u Katarzyny Kużuch z „więcejniżhormony”,   zapewnią Ci szybki powrót do zdrowia i wymarzonej wagi. 

Wychodzenie z błędnego koła diet i restrykcji jest procesem i wymaga wsparcia osoby, która Cię poprowadzi. Tą osobą jestem właśnie ja! Razem szybciej sobie z tym poradzimy.

W mojej pracy opieram się na wiedzy zdobytej podczas studiów z psychodietetyki na najlepszej uczelni w Polsce kształcącej na tym kierunku, pod przewodnictwem wszystkim dobrze znanej Magdaleny Hajkiewicz-Mielniczuk oraz metodzie, która polega na pracy z myślami (nawykowymi), które tworzą nasze emocje. Przeplatam to również innymi efektywnymi technikami  z nurtu jedzenia intuicyjnego oraz radzenia sobie ze stresem, między innymi: mindfulness, afirmacje, pozytywne myślenie, potęga podświadomości oraz metodami poznawczo- behawioralnymi także ACT.

Chcę wiedzieć więcej

o MENTORINGU

Chcę wiedzieć więcej

o KONSULTACJACH

Chcę wiedzieć więcej

o MENTORINGU

Chcę wiedzieć więcej

o KONSULTACJACH