MENTORYSTKA

Ze mną wyjdziesz z zaburzeń odżywiania i objadania się

MENTORYSTKA

Ze mną wyjdziesz z zaburzeń odżywiania i objadania się

Mentoring

Zapraszam Cię do mojego autorskiego i najbardziej wspierającego programu mentoringowego w zaburzeniach w odżywianiu, kompulsywnym objadaniu się i zaburzonej relacji z jedzeniem. MÓJ MENTORING GWARANTUJE CI INDYWIDUALNE PODEJŚCIE I ZAAOPIEKOWANIE SIĘ „TYLKO” TOBĄ. TO NIE KOLEJNY KURS ONLINE, Z KTÓREGO WYCIĄGNIESZ TYLKO TEORIĘ, A ZERO PRAKTYKI.

Zapewne słyszałaś, że z zaburzeń odżywiania czy złej relacji z jedzeniem nie da się wyjść! Ale po tym jak sama wyzdrowiałam z bulimii i pomogłam wielu kobietom, wiem i chcę żebyś wiedziała, że możesz się uwolnić od ciągłych diet i żyć życiem, które sobie wymarzyłaś.

Mentoring jest dla Ciebie jeśli:

Jeśli sama nie dajesz sobie rady i czujesz, że nie masz kontroli nad jedzeniem zgłoś się do mnie i dołącz do setek moich podopiecznych, które wybrały wolność jedzeniową i pozbyły się problemu w zaburzeniach odżywiania. W trakcie mentoringu dostajesz ode mnie GOTOWY I USYSTEMATYZOWANY PLAN DZIAŁANIA– od razu – na pierwszej rozmowie, dzięki temu już od pierwszych chwil wiesz co i jak robić. To rozwiązanie w pigułce, podane na tacy bez przedłużających się wizyt u specjalistów, z których niewiele wynosisz.

Dzięki codziennemu kontaktowi razem przejdziemy przez ten proces. JESTEM w nim DLA CIEBIE. Prowadzę Cię za rękę, od momentu totalnego zagubienia jedzeniowego do wolności i lekkości jedzeniowej. Widzę Cię i słyszę twoje pragnienia bo sama wiele lat miałam bulimię i objadałam się, dlatego teraz tak dobrze i bez słów rozumiem moje podopieczne. 

W trakcie mentoringu  wysłucham Cię i poprowadzę – w towarzyszeniu, w akceptacji, w prywatnej atmosferze zaufania, bez narzucania „ja wiem lepiej co jest dla Ciebie najlepsze”, bez kolejnych sztywnych reguł. Bo każdy człowiek jest inny. Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Ciebie. 

Wyobraź sobie teraz, jak może wyglądać twoje życie bez zaburzeń odżywiania? Bez ciągłego zaciskania zębów i obsesyjnego myślenia o jedzeniu? 

Brzmi nie realnie? 

Ale tak właśnie będzie po współpracy ze mną! 

Miałam podopieczne, które po wprowadzeniu moich zaleceń i czasem niewielkich zmian zrozumiały o co chodzi w zaburzeniach w odżywianiu/jedzeniu emocjonalnym. Czasem wystarczyły 2-4 tygodnie, aby zredukować częste momenty utraty kontroli na jedzenie do epizodycznych. Zazwyczaj już pierwsza rozmowa zmienia wszystko i czasem już po niej napady ustają. Na pierwszej rozmowie tłumaczę wszystko bardzo dokładnie, z czego wynikają zaburzenia odżywiania, skąd biorą się napady, dlaczego występują, z czym to jest powiązane, jak na to wypływa nasza fizjologia, glikemia. Zaczynasz łączyć kropki i ten problem nie wydaje Ci się już tak skomplikowany.  

Po 6 tygodniach/3 miesiącach napady objadania były u moich podopiecznych najczęściej złym wspomnieniem. Wkrótce to będzie i Twoja nowa normalność, bo TY i Twoje życie jest tego warte!

Jak wygląda nasza współpraca?


Ile to kosztuje?

MENTORING to najbardziej wspierającyPROSTY I SKUTECZNY program normalnego jedzenia, podczas którego raz na zawsze pożegnasz zaburzenia odżywiania. Mentoring zwraca Ci życie.

Nasza współpraca trwa 6 lub 12 tygodni*. Cena inwestycji przy jednorazowej płatności jest niższa i wynosi 3199,00 2899 zł – proces 6 tygodniowy. Rozwiązaniem dla Ciebie jest mój program.  Jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej i łatwiej udostępniam Ci możliwość płatności w 3 niskich ratach: przed rozpoczęciem mentoringu, przed rozpoczęciem 3 tygodnia współpracy i przed 5 tygodniem. 

 

MENTORING 12 tygodniowy – jeśli chcesz mojego towarzyszenia w zmianach, w jedzeniu z lekkością i czerpania radości z tego procesu, bez dzielenia produktów na dozwolone i niedozwolone możesz zacząć zmieniać już teraz. 12-tygodni systematycznej pracy przyniesie Ci ulgę w temacie jedzenia raz na zawsze. Możesz zaopiekować się soba już dziś, nie czekaj. Nie odkładaj siebie na później. Najlepszy czas jest teraz. Po prostu podejmij decyzję, że chcesz się sobą zaopiekować i dać sobie to co najlepsze, to na co w końcu zasługujesz.  Sześcio tygodniowy proces jest absolutnie fantastyczny i przynosi już niesamowite efekty. Ale jeśli chcesz mojego towarzyszenia i mojej opieki na dłużej, to jest też taka opcja właśnie w 12-tygodniowym procesie. 8 sesji i ciągły dostęp do mnie od poniedziałku do piątku.  12-tygodniowy program to jest już takie naprawdę złoto dla OSÓB, KTÓRE WIEDZĄ, że 6tygodni TO DLA NICH MOŻE BYĆ ZA MAŁO I CHCĄ DOGŁĘBNIE OD A DO Z ZAJĄĆ SIĘ PROBLEMEM i cieszyć się MOIM WSPARCIEM i PROWADZENIEM za rękę.  Cena 12 tygodniowego programu jest niższa i wynosi 5499 zł (przy płatności jednorazowej). NAPISZ DO MNIE ABY WRESZCIE ODZYSKAĆ SIEBIE. Możliwość rozłożenie płatności na raty.

3 X PŁATNOŚĆ

1066,00 zł

Pomyśl jak szybko zwróci Ci się inwestycja z zakupu mojego mentoringu! Co zyskasz dzięki mentoringowi! Dla Ciebie to droga na skróty ponieważ otrzymujesz ode mnie gotowy plan działania dopasowany indywidualnie do Ciebie = przedstawiam Ci krok po kroku co zrobić żeby pożegnać zaburzoną relację z jedzeniem i zaburzenie napadowego objadania się. Przelicz ile wydajesz na jedzenie w trakcie napadu i pomnóż to przez 30 dni razy 12 miesięcy! W tym przypadku cena za wolność jedzeniową i spokój w głowie na resztę życia jest bardzo niska!

Staram się pilnować ilości osób, z którymi współpracuję indywidualnie w danym momencie żeby zadbać o jakość spotkań i zaopiekować się Tobą, w związku z czym ilość miejsc jest ograniczona. 

Dlatego nie zwlekaj i zgłoś się już dziś rezerwując sobie miejsce. 

Bonus: Po zakończonym mentoringu możesz do mnie zawsze napisać, jeśli będziesz miała jakieś dodatkowe pytania, służę wsparciem. 

W trakcie swojego doświadczenia zebrałam niezawodne i najskuteczniejsze sposoby oraz sprawdzone działania, które realizuję z podopiecznymi i które teraz zapewnią Tobie szybki powrót do zdrowia. Dlatego poszukaj wsparcia u kogoś, kto pomoże Ci w skutecznej zmianie stylu życia abyś w końcu mogła cieszyć się nim a nie stresować jedzeniem.

 

Myślisz, że jesteś beznadziejnym przypadkiem i nie ma już dla Ciebie nadziei?? Też tak myślałam wiele lat, kiedy mierzyłam się z zaburzeniami odżywiania dlatego doskonale Cię rozumiem. Chcę Cię zapewnić, że dzięki mentoringowi zaczniesz podejmować inne wybory wokół jedzenia, a skutki tych decyzji będą zupełnie odwrotne od tych, których doświadczasz teraz.

Wiem, że najbardziej na świecie boisz się, że przytyjesz. Ale zastanów się – tyje się od nadwyżki kalorycznej a jeśli nie będziesz miała napadów objadania się i utrat kontroli w procesie jedzenia, bo tym się właśnie zaopiekujemy na mentoringu – to nie będzie też nadwyżki kalorycznej! Więc skąd ma się brać tycie? 

Dlaczego zatem mój MENTORING jest najlepszy i najskuteczniejszy? Bo to kompleksowe, szybkie i krótkie rozwiązanie podane na tacy. Skupiamy się na zdrowym stylu życia i żywienia, stabilizacji glikemii, okiełznaniu fizjologicznych mechanizmów organizmu, które niezaopiekowane pchają Cię w sidła napadu. Ja sama jestem fanką holistycznego i całościowego podejścia w dbaniu o siebie. I to samo oferuję Tobie. Nie ma tak wspierającego procesu w wyjściu z zaburzeń w odżywianiu i zaburzonej relacji z jedzeniem na rynku. Zainwestowanie w swoje zdrowie i w swój rozwój to najlepsza inwestycja 🌸

Jeżeli pojawiło się w Tobie jakieś pytanie i chciałabyś o coś dopytać lub umówić się na mentoring to napisz do mnie przez poniższy formularz kontaktowy, mailowo (mentorystka@gmail.com) lub na instagramie w wiadomości prywatnej.

 
*, ** – patrz regulamin.

* Kupując Mentoring akceptujesz regulamin współpracy

Napisz i umów się na mentoring

    Jeśli pojawiło się w Tobie jakieś pytanie lub jesteś zdecydowana  na mentoring – odezwij się do mnie przez formularz kontaktowy załączony obok, instagrama lub mailowo.

    Napisz i umów się na mentoring

      Jeśli pojawiło się w Tobie jakieś pytanie lub jesteś zdecydowana na mentoring – odezwij się do mnie przez powyższy formularz kontaktowy, mailowo, bądź przez wiadomość prywatną na instagramie