MENTORYSTKA

Ze mną wyjdziesz z zaburzeń odżywiania i objadania się

MENTORYSTKA

Ze mną wyjdziesz z zaburzeń odżywiania i objadania się

Przełam cykl restrykcji, diety i objadania się i żyj życiem, które sobie wymarzyłaś.

Wyrwij się z ciągłego odkładania życia na moment, kiedy schudniesz.

MENTORING GRUPOWY  to nie będzie kolejny kurs, po którym zostaniesz z mnóstwem wątpliwości i wiedzy, z którą nie będziesz wiedziała co zrobić w praktyce. TYM RAZEM NIE BĘDZIESZ Z TYM SAMA. Proces jest zaprojektowany, tak by pomóc Ci dotrzeć do wolności jedzeniowej, na którą zasługujesz w najprostszy z możliwych sposobów. 

6-tygodniowy MENTORING GRUPOWY:

Pomoże Ci wreszcie wyjść z zaburzonej relacji z jedzeniem i z zaburzeń odżywiania, bez nawrotówRaz na zawsze. 

Nauczy Cię uwzględniając siebie i słuchając sygnałów ze swojego ciała pokonać napady objadania się i zacząć jeść z lekkością.

Jednocześnie wskaże Ci jasne, skuteczne i proste działania wspierające wyjście z napadów objadania się, które możesz wykorzystać na swojej drodze już od dziś. Ten program powstał, żebyś zaprzyjaźniła się z jedzeniem. 

W trakcie będę mówić krok po kroku co zrobić i jakie stworzyć warunki, żeby dojść do wolności jedzeniowej. Po mentoringu będziesz umiała łączyć wiedzę z intuicją i działaniem ponieważ program zawiera w sobie wszystko czego potrzebujesz dla osiągnięcia sukcesu. TE WSZYSTKIE KORZYŚCI SĄ DLA CIEBIE MOŻLIWE. Twoje zdrowie jest tego warte.

Poprowadzę Cię za rękę. W trakcie mentoringu dostaniesz gotowy plan działania. KROK PO KROKU, PO KOLEI.  Zrozumiesz o co chodzi w zaburzeniach odżywiania, poznasz mechanizmy organizmu, związki przyczynowo-skutkowe, które prowadzą do napadu. Dowiesz się co z czego wynika i otrzymasz jasne wskazówki działania. 

Mentoring jest dla Ciebie, jeśli:

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

Przestrzeń mentoringowa będzie się składała z 3 filarów:

PROCES startuje 15 listopada 2023, spotykamy się w każdą środę przez 6 tygodni o godzinie 18:00 na 6-ciu około dwugodzinnych sesjach LIVE na grupie FB. Tam każda uczestniczka będzie miała możliwość zadawania swoich pytań po części teoretycznej, na które będę odpowiadała. Ostatnie spotkanie ma miejsce 20 grudnia, kończymy przed samymi świętami żeby w nowy rok wejść z nową energią bez świątecznego ciągu napadowego.  Cena 6-tygodniowego mentoringu grupowego to inwestycja 1299 złotych. Istnieje możliwość zakupu mentoringu z opcją godzinnej indywidualnej konsultacji o wartości 1599 złotych, którą będziesz mogła wykorzystać w dowolnym momencie (to niższa cena promocyjna za dłuższą niż zazwyczaj konsultację). Drzwi do zakupu procesu grupowego ZAMKNĄ się 13.11 w poniedziałek o północy! DO PROGRAMU MOŻESZ DOŁĄCZYĆ JESZCZE TYLKO DZISIAJ..

Ilość miejsc w grupie jest ograniczona, dlatego KTO PIERWSZY TEN… Następne otwarcie przestrzeni mentoringowej jeśli w ogóle nastąpi będzie miało miejsce dopiero na wiosnę 2024 roku! Mentoring grupowy nie będzie dostępny w stałej sprzedaży, więc jest to jedyna szansa na dołączenie do niego.

W trakcie swojego doświadczenia i pracy z podopiecznymi zabrałam niezawodne i najskuteczniejsze sposoby oraz sprawdzone działania, które realizuję z kobietami z ED i które teraz Tobie zapewnią szybki powrót do zdrowia.

Myślisz, że jesteś „beznadziejnym” przypadkiem i nie ma już dla Ciebie nadziei? 

Też tak myślałam przez wiele lat, kiedy mierzyłam się z zaburzeniami odżywiania i doskonale Cię rozumiem. Chcę Cię zapewnić, że dzięki mentoringowi zaczniesz podejmować inne wybory wokół jedzenia, a skutki tych decyzji będą zupełnie odmienne od tych, których doświadczasz teraz.

 Jeśli chcesz WZIĄĆ UDZIAŁ w mentoringu grupowym to WYŚLIJ mi zgłoszenie 📲 na maila: mentorystka@gmail.com w tytule wpisując GRUPOWY lub wypełnij formularz poniżej ⤵️

KIM JESTEM?

mgr Edyta Nowicka – PSYCHODIETETYK, Holistyczna Ekspert Hormonalna. 

Jestem specjalistką w zakresie zaburzeń odżywiania: bulimii, kompulsywnego napadowego objadania się, jedzenia emocjonalnego oraz złej relacji z jedzeniem i niekończącym się kołem diet i głodówek. Pomogłam już setkom kobiet raz na zawsze wyjść z bulimii i objadania się, ale przede wszystkim sama przez 15 lat miałam bulimię i ortoreksję.  Dlatego tak dobrze rozumiem moje podopieczne i wiem jak im skutecznie pomóc. 

Na co dzień poprzez mój 6-tygodniowy autorski program mentoringowy pomagam skutecznie pokonać zaburzenia odżywiania. Uczę jak naprawić relację z jedzeniem – zdrowo i naturalnie, bez wyrzeczeń. Jak odzyskać równo(wagę) i spokój.

Co mówią w swoich opiniach moje podopieczne, które skorzystały z konsultacji i mentoringu :

Wyślij swoje zgłoszenie