MENTORYSTKA

Ze mną wyjdziesz z zaburzeń odżywiania i objadania się

MENTORYSTKA

Ze mną wyjdziesz z zaburzeń odżywiania i objadania się

Konsultacje

To spersonalizowane odpowiedzi na Twoje pytania. Jeśli wolisz samodzielną pracę, lub masz jakieś wątpliwości wymagające rozwiązania, błądzisz i nie wiesz w którym kierunku iść, konsultacje są dla Ciebie. Podczas konsultacji 1:1 wspólnie ustalimy plan działania wyjścia z zaburzeń odżywiania lub złej relacji z jedzeniem. Zapoznaj się z ofertą i wybierz pakiet dla siebie.

Możesz wybrać pojedynczą konsultację indywidualną, jeśli chcesz rozpocząć lub upewnić się czy jesteś już na dobrej drodze.

Możesz wybrać pakiet 3 konsultacji indywidualnych, jeśli potrzebujesz wsparcia i nakierowania na dobre tory.

Konsultacje są dla Ciebie, jeśli chcesz się dowiedzieć

Konsultacje psychodietetyczne* prowadzę online na platformie GoogleMeets. Po rezerwacji terminu i opłaceniu konsultacji wysyłam Ci dzienniczek żywieniowy z 3 ostatnich dni do wypełnienia. Przed konsultacją przygotuj sobie do mnie wszystkie pytania, ułatwi to nam współpracę i zaoszczędzi Twój czas. Jeśli po konsultacji zdecydujesz się na wspierającą i całościową współpracę w ramach MENTORINGU kwota za konsultację może zostać wliczona w cenę za mentoring.

BONUS: jeśli będziesz miała jakieś wątpliwości zawsze możesz do mnie napisać. 

Staram się pilnować ilości osób, z którymi współpracuję indywidualnie w danym momencie żeby zadbać o jakość spotkań, w związku z czym ilość miejsc jest ograniczona! 

Myślisz, że jesteś beznadziejnym przypadkiem i nie ma już dla Ciebie nadziei?? Też tak myślałam wiele lat, kiedy mierzyłam się z zaburzeniami odżywiania i doskonale Cię rozumiem. Chcę Cię zapewnić, że dzięki współpracy ze mną  zaczniesz podejmować inne wybory wokół jedzenia, a skutki tych decyzji będą zupełnie odwrotne od tych, których doświadczasz teraz.

Co możesz wybrać?

CENA ZA KONSULTACJĘ W PAKIECIE

333 zł

CO ZYSKUJESZ:

 • Pakiet 3 konsultacji możesz wykorzystać w ciągu jednego miesiąca**. To Ty decydujesz o częstotliwości spotkań, w zależności od Twoich potrzeb. 
 • Każda konsultacja trawa 50min. 
 • Przed każdą sesją wypełniasz dzienniczek żywieniowa, który analizujemy i poprawiamy w trakcie spotkania. 
 • Odpowiadam na Twoje pytania oraz wyjaśniam Ci mechanizmy organizmu, które pchają Cię w sidła zaburzeń odżywiania i pokazuję Ci jak tego uniknąć kolejny raz. 
 • Pracujemy nad Twoimi zaburzonymi przekonaniami i zmieniamy je.
 • Na każdej sesji przeprowadzamy analizę postępów. 
 • Dostajesz ode mnie wiele cennych i praktycznych sugestii odnośnie – zdrowia, jedzenia, nawyków, obsesyjnych myśli, etc. 
 • Dostajesz jasny feedback – omawiamy i wyjaśniamy co robić i od czego zacząć.  
 • Cena całościowego pakietu to 999 złotych.   

CENA ZA POJEDYNCZĄ KONSULTACJĘ

369 zł

CO ZYSKUJESZ:

 • Pojedyncza konsultacja trwa około 50 min. 
 • Przed sesją wypełniasz dzienniczek żywieniowy, który analizujemy i poprawiamy w trakcie spotkania. 
 • Odpowiadam na Twoje pytania i wątpliwości, z którymi do mnie przychodzisz oraz wyjaśniam Ci mechanizmy organizmu, które pchają Cię w sidła zaburzeń odżywiania. 
 • Rozmawiamy o Twoich zaburzonych przekonaniach i zmieniamy je. 
 • Dostajesz ode mnie wiele cennych i praktycznych sugestii odnośnie – zdrowia, jedzenia, nawyków, obsesyjnych myśli, etc. 
 • Dostajesz jasny feedback – omawiamy i wyjaśniamy od czego zacząć. 

Co o mnie mówią?

*Niestawienie się na konsultację o umówionej godzinie z Twojej winy skutkuje skróceniem rozmowy. Zaplanowaną konsultację można przełożyć maksymalnie na 24h przed spotkaniem – w innym przypadku konsultacja przepada. Niestawienie się w ogóle na konsultację(pierwsze 15min) o omówionej godzinie skutkuje jej nieodbyciem się i przepadnięciem. Nie ma możliwości zwrotu kosztów za niewykorzystane spotkania. ** Konsultacje niewykorzystane w ciągu jednego miesiąca przepadają. Nie ma możliwości zwrotu kosztów za niewykorzystane spotkania.

Napisz i umów się na konsultacje

  Żeby wykupić konsultację skontaktuj się ze mną przez formularz, mailowo, bądź przez Facebooka lub Instagrama DM.

  Napisz i umów się na konsultacje

   Żeby wykupić konsultacje skontaktuj się ze mną przez formularz, mailowo, bądź przez Facebooka lub Instagrama DM.